"Budujeme smysluplné vztahy mezi zakladateli startupů, investory a partnery, abychom přispěli k růstu startupového ekosystému a jeho kultivaci."

DEPO Ventures

Unikátní investiční platforma, která spravuje investiční fond, sdružuje síť andělských investorů a poskytuje poradenské služby v oblasti fúzí a akvizic.

Analytický tým vyhledává slibné startupy a zjednodušuje celý proces investice. Minimalizuje tím investiční rizika pro startupy i investory.

Naše portfolio zahrnuje projekty v rané fázi v oblasti střední a východní Evropy, zbytku Evropy i Ameriky.

About depo ventures image
Mnohaleté zkušenosti

Nechybí nám kompetence. Máme několikaleté zkušenosti s konzultačním podnikáním v oblasti podnikových financí a práva.

Ve spolupráci s externími konzultanty, vrcholovými manažery a podnikateli pomáháme nadějným startupům změnit svět.

Vysoce kvalitní obchod

Od našeho založení v roce 2016 jsme se zúčastnili investičních kol v hodnotě více než 3 milionů euro. Jako strategičtí poradci jsme pomáhali nespočtu investorům.

Zajímá nás originální nápad, řešení problému, unikátnost, globální ambice, silný a nadšený tým, kterému nechybí odhodlání.

Naše vize
DEPO Ventures je respektovaným a důvěryhodným partnerem napříč Evropou pro začínající startupy a investory, které věří v inovace.

DEPO tým

Jsme tým výjimečně silných osobností s různými životními i pracovními zkušenostmi, ale se stejnou ambicí – touhou budovat globálně úspěšné a hodnotné projekty. Díky sdružení odborníků z různých oblastí podnikání nám nechybí bohaté zkušenosti, skvělá znalost trhu i umění uspokojit specifické potřeby.

Petr Šíma
Petr Šíma
Zakladatel

Zakladatel DEPO Ventures s 25 lety zkušeností v M&A a korporátních financích s důrazem na valuaci firem. Zakladatel andělské sítě ivestorů DEPO Angels a fondu andělských investorů Grouport. Od roku 2020 členem představenstva v EBAN. Petr má rozšířené znalosti v oblasti Venture Capital a investování.

+420 603 295 048
petr.sima@depoventures.cz
Michal Ciffra
Michal Ciffra
Partner

Michal působil několik let jako analytik a konzultant zaměřený na oceňování podniků a fúze a akvizice (M&A). V současné době spravuje andělský fond Grouport. Je spoluzakladatelem investiční platformy DEPO Ventures, která systematicky buduje největší syndikát andělských investorů v Evropě.

+420 602 143 175
michal.ciffra@depoventures.cz
Tomáš Koukal
Tomáš Koukal
Právní poradce
Eliška Vámošová
Eliška Vámošová
Manažerka Depo Angels & Vztahy s investory
Jakub Vandělík
Jakub Vandělík
Poradce
Sebastian Sulma
Sebastian Sulma
Analytik

Ohlasy

"Hledal jsem místo, kde bych mohl využít své zkušenosti z mé kariéry, setkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco o startupovém světě. Místo, kde jsem mohl dávat a brát současně. A našel jsem to v Grouportu. Účast na rozhodovacím procesu, kam investovat, je opravdu zajímavá. Jsem součástí týmu lidí s různými zkušenostmi, kteří hodnotí potenciál mladých lidí uspět se svými nápady."

Igor Zahradníček

"Po online akci, kde jsme prezentovali svůj projekt, nás kontaktovala řada investorů, včetně Michala Ciffry z Grouport Ventures. Během následujících týdnů jsme měli několik schůzek na téma našeho podnikání a cílů. Bylo zřejmé, že jsou profesionální, spolehliví a důvěryhodní. TPřesto jsme prošli důkladným procesem Due Dilligence, který nám dal dostatek příležitostí k vybudování dobrého vztahu."

Janosch Amstutz Beem